Historia  Zarząd i biuro  Struktura  Nasi Darczyńcy  Linki   Kontakt

Nasze placówki
Centrum Działalności Charytatywnej
Centrum Mediacji i Pomocy Rodzinie
Pomoc dla dzieci niepełnosprawnych
Ośrodek adopcyjno-opiekuńczy

Prawa dziecka
Konkursy
Wydawnictwa
Wypoczynek letni i zimowy
Nasza galeria
 


Środowiskowe Ogniska Wychowawcze

Placówki Interwencji kryzysowej

Ośrodki Rehabilitacyjno-Wychowawcze

Świetlice

Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Warszawie
 
 

Środowiskowe Ogniska Wychowawcze TPD

I. POWIAT WARSZAWSKI

WARSZAWA-BEMOWO

  • ul. Synów Pułku 2 01-354 Warszawa
    tel. 664-32-14

    WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA

  • ul. Ciupagi 2, 03-016 Warszawa
    tel. 814-09-51
  • ul. Marywilska, 56a 03-042 Warszawa
    tel. 676-91-65

    WARSZAWA-BIELANY

  • ul. Pabla Nerudy 1, 01-926 Warszawa
    tel. 669-74-18

    WARSZAWA-MOKOTÓW

  • ul. Narbutta 27a, 02-626 Warszawa

    WARSZAWA-OCHOTA www.tpdochota.wandex.pl

  • ul. Częstochowska 11/15, 02-344 Warszawa,
    tel. 822-97-83
    ul. Siemieńskiego 6, 02-106 Warszawa,
    tel. 822-31-29
  • ul. Powstańców Wielkopolskich 4, 02-938 Warszawa,
    tel. 822-12-61
  • ul. Pilota Skarżyńskiego 8, 02-352 Warszawa,

    WARSZAWA-PRAGA POŁUDNIE

  • ul. Grochowska 259a, 04-388 Warszawa,
    tel. 813-94-96

    WARSZAWA-PRAGA PÓŁNOC

  • ul. Białostocka 22, 03-741 Warszawa
    tel. 670-26-93
  • ul. Kępna 4, 03-730 Warszawa
    tel. 670-41-90
  • ul. Wileńska 7, 03-409 Warszawa
     
  • ul. Wileńska 55/57, 03-416 Warszawa
    tel. 619-38-46

    WARSZAWA-REMBERTÓW

  • ul. Ziemskiego 22, 04-408
    (z filią na ul. Dwóch Mieczy 22)

    WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE

  • ul. Bracka 23 m. 23, 00-028 Warszawa
    tel. 826-79-90
  • ul. Boya 6 m. 83/85, 00-621 Warszawa
    tel. 825-32-47

    WARSZAWA-TARGÓWEK

  • ul. Ogińskiego 1, 03-318 Warszawa
    tel. 675-04-80

    WARSZAWA-URSUS

  • ul. Sosnkowskiego 16, 02-495 Warszawa 
    tel./fax.: 022 667-01-88
  • ul. Zagłoby 17, 02-496 Warszawa
    tel. 667-92-18

    WARSZAWA-URSYNÓW

  • ul. Małcużyńskiego 4, 02-793 Warszawa 
    tel. 648-60-35
  • ul. Grzegorzewskiej 4, 02-778 Warszawa 
  • ul. Wokalna 1, 02-787 Warszawa tel. 499-23-99
         
    www.ogniskowokalna.prv.pl
         
    ognisko.wokalna@gazeta.pl

    WARSZAWA-WAWER

  • ul. Bartoszycka 44 04-923 Warszawa,
  • ul. Kadetów 15 03-987 Warszawa,
  • ul. Starego Doktora 2, Warszawa
  • ul. Planetowa 36 04-923 Warszawa
    filia na ul. Króla Maciusia 5
         
    www.tpdwawer.prv.pl

    WARSZAWA-WESOŁA

  • ul. Armii Krajowej 39, 05-075 Wesoła
    tel. 773-90-52
  • ul. Jeździecka 20, 05-077 Wesoła
    tel. 773-39-25
  • ul. Szeroka 1, 05-825 Wesoła (dom parafialny)

    WARSZAWA-WOLA

  • ul. Obozowa 63/65, 01-156 Warszawa
    tel. 877-00-45
  • ul. Monte Cassino 6, 01-121 Warszawa
    tel. 877-35-52

    WARSZAWA-ŻOLIBORZ

  • ul. Broniewskiego 11b, 01-780 Warszawa
    tel. 633-81-33

    BIURA ZARZĄDÓW POWIATOWYCH
    ORAZ PROWADZONE PLACÓWKI

     

    II. POWIAT  CIECHANOWSKI-
    prezes Jadwiga Paprocka

    Tel. (0-23) 672 40 14 (są na własnym rozrachunku)

    1.

    06-400 Ciechanów

    ul. Powstańców Warszawskich 7;

    (0 23) 672 40 14

    Jadwiga Paprocka

     

    III. POWIAT  GRODZISKI- prezes Mirosław Gajowniczek, koordynator Elżbieta Kwiatkowska tel 022 755 62 35 – praca
     Dom 022 724 27 05 e-mail: tpd-grodzisk@o2.pl

    (ogniska pracy pozaszkolnej zarejestrowane w Starostwie)

    2.

    ul. Sienkiewicza 45; 05-825 Grodzisk Maz.

    Kierownik Elżbieta Kwiatkowska

    Tel. dom 022 724 27 05

    praca 022 755 62 35

    3.

    Izdebno Kościelne; ul. Księdza Oziębłowskiego,

    05-825 Grodzisk Maz.

    022 734 37 09

    4.

    Zabłotnia 32

     

     

    5.

    Kłudno Stare; 05-824 Kłudzienko

     

    6.

    Książenice; ul. Olszowa 35, 05-825 Grodzisk Maz.

    022 734-34-60

    7.

    Natolin 31; 05-825 Grodzisk Maz.

     

     

    IV. POWIAT  LEGIONOWSKI- prezes Małgorzata Szczerba

    8.

    Al. 3 Maja 35; 05-120 Legionowo

    kierownik: Marta Dziewiacień

    022 774 54 81

     

     

    9.

    ul. Warszawska 13; 05-130 Zegrze Płd.; gm. Nieporęt

    kierownik Agnieszka Chmiel  0605 294 348

    022 782 22 15

    agachmiel@vp.pl

    10.

    Oddział w Rynii

    ul. Główna 24a, 05-127 Białobrzegi

    kierownik Godlewska Angelika

    0606758856

    angelika.godlewska@vp.pl

     

    V. POWIAT  MIŃSKI

    (ogniska pracy pozaszkolnej zarejestrowane w Starostwie)

    11.

    ul. Narutowicza 10; 05-071 Sulejówek

    kierownik Bożena Dec

    Arkadiusz Gawiński tel 0 602 679 632

    022 783 50 57

    603 945 141

     

    VI. POWIAT NOWODWORSKI- prezes Elżbieta Gauza

    12.

    ul. Bohaterów Modlina 77 a; 05-100 Nowy Dwór Maz.

    022 775 29 44

    13.

    ul. Szkolna 3; 05-100 Nowy Dwór Maz.

    Kierownik Adamowicz

    022 775 59 74

    d. 0 22 7754577

    14.

    ul. Kilińskiego 3; 05-180 Pomiechówek

     kierownik Teresa Boszko

    0 502 471 535

    tb10@wp.pl

    15.

    Kosewo, 05 -180 Pomiechówek

     

    16.

    Szczypiorno; 05-180 Pomiechówek

    Jolanta Żuk

     

    17.

    05-170 Zakroczym, ul. Koźmińskiego 3

    kierownik Ruszczyk

    022 785 22 10

    0602 769 299

     

    VII. POWIAT  OSTROŁĘCKI- prezes Mirosław Kędzierski

    Tel 0 29 764 33 09 (są na własnym rozrachunku)

    18.

    Plac Wolności 58; 07-430 Myszyniec

    Miejski Ośrodek Sportu
    i Rekreacji

     

    19.

    07-402 Lelis,
    ul. Szkolna 51
    Zespół Szkół

     

    20.

    07 – 410 Ostrołęka, ul. Koszarowa 3
    Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 2

     

    21.

    07 – 415 Olszewo Borki, ul. Broniewskiego 19

     

     

    VIII. POWIAT  OSTROWSKI

    22.

    ul. Cicha 7; 07-320 Małkinia
    Larysa Małkińska

    022  473 04 02

        k.0604 509 556

      

    IX. POWIAT OTWOCKI- prezes Czesław Ziemiński

    Tel.k.0697 720 905

    23.

    ul.Wawerska 8m12    05-400 Otwock

    022 788 04 99

    24.

    Pęclin; 05-462 Wiązowna

    022 789 01 10

    25.

    Malcanów; 05-462 Wiązowna

    022 789 02 87

    26.

    ul. Kościelna 20; 05-462 Wiązowna

    022 789 01 95

    27.

    Zakręt; 05-075 Wesoła; gm. Wiązowna

    kierownik Krystyna Wroniewicz

    022 773 39 79

    28.

    Rzakta, gm. Wiązowna – Glinianka

    kierownik Teresa Bąk

    E-mail: terenialipowo@onet.eu

     

    X. POWIAT  PŁOCKI- prezes Zygmunt Buraczyński

     (są na własnym rozrachunku)

    29.

    ul. Kościuszki 5; 09-400 Płock

     

     

    XI. POWIAT  PRUSZKOWSKI- prezes Helena Ziółkowska

    Tel 022 758 83 68, 0601 335 206

    (ogniska pracy pozaszkolnej zarejestrowane w Starostwie)

    30.

    ul. Helenowska 3A; 05-800 Pruszków

    kierownik Marzanna Jarząbek

    022 759 94 30

    31.

    ul. 3 Maja 4; 05-800 Pruszków

    kierownik Bernadeta Hryniewicka

     

    32.

    05 – 820 Piastów, ul. Sułkowskiego 29

    kierownik Danuta Tarmanowska

     

     

    XII. POWIAT  RADOMSKI GRODZKI-

     

    33.

    ul. Leśna 7; 26-670 Pionki

    0 48  612 43 26

     

    XIII. POWIAT SIEDLECKI- prezes Andrzej Silny

    (są na własnym rozrachunku)

    34.

    ul. 3 Maja 46; 08-110 Siedlce

    0 25  632 36 24


    XIV. POWIAT  SOCHACZEWSKI- prezes Teresa Przybylska

    Tel  046 862 22 35

    (ogniska pracy pozaszkolnej zarejestrowane w Starostwie)

    35.

    ul. 600-lecia 90; 96-500 Sochaczew

    kierownik Wiesława Rosińska

    0 508 377 789

    36.

    ul. 15 Sierpnia 83; 96-500 Sochaczew

    kierownik Danuta Grochowska

     e-mail: darek-grochowski@o2.pl

    046  862 35 97

    dom

    37.

    ul. Chopina 99; 96-500 Sochaczew

    kierownik Henryka Walczak

    0 46 862 90 53 dom

    lub 046  863 54 97

    38.

    96-512 Młodzieszyn, ul. Wspólna 13a

    kierownik Maria Czerwińska

    0 888 404 540

    39.

    05-089 Tułowice,  Brochów

    kierownik Marzena Staszewska ew. Romualda Jaczyńska

    Szkoła 022 725 70 59

    022 725 70 53

     

    XV. POWIAT  WARSZAWSKI  ZACHODNI-

    prezes Włodzimierz Pietrzak 022 722 80 01 w 42

    40.

    Borzęcin Duży 5, ul. Warszawska 697, 

    05-083 Zaborów; gm. Stare Babice

    kierownik Monika Wasiak

    22 752 05 24

     

    XVI. POWIAT WOŁOMIŃSKI – prezes Anna Jaworska 022 776 32 79

    (ogniska pracy pozaszkolnej zarejestrowane w Starostwie)

    41.

    05-200 Wołomin, ul. Prądzyńskiego 22

    kierownik Helena Janiak

    0 693 456 245

     

    42.

    Duczki, ul. Szkolna 1; 05-200 Wołomin

    kierownik Iwona Kamińska kaminska45@wp.pl

    022 787 72 66

    0 606 92 36 40

    43.

    05-220 Zielonka ul. Łukasińskiego 1/3

    kierownik Jolanta Murawska

    022 771 05 20

    0509 951 039

    44.

    ul. Powstańców 3; 05-220 Zielonka

    kierownik Dorota Rusjan

    022 781 01 34

    dom 022 781 06 75

     

    XVII. POWIAT ŻYRARDOWSKI

    45.

    96-300 Żyrardów, ul. Środkowa 36

    kierownik Mirosława Janicka

    0 508 566 445

    0 512 488 050

      

    46.

    96 – 300 Żyrardów, ul. Mostowa 13 

    Klub Środowiskowy  - Małgorzata Paciepnik

    603 393 998

    malgorzatapaciepnik@interia.pl

     


  •  
    WSZYSTKIE DZIECI SĄ NASZE !!!